Lewoskrętna (liposomalna) witamina C jest jednym z największych sukcesów medycyny przekładającym się na wyraźne zwiększenie efektów leczenia oraz wchłanialności wspomnianej witaminy. To z kolei powoduje znaczne poprawienie funkcjonowania każdego organizmu oraz jego narządów wewnętrznych.


Lewoskrętna witamina C przede wszystkim wpływa pozytywnie na układ odpornościowy. Pomaga bowiem przeprowadzić skuteczną eliminację jego stanu zapalnego przez zredukowanie liczby wolnych rodników. Oddziałuje również skutecznie na układ oddechowy, zmniejszając tym samym zachorowalność na astmę, zapalenie oskrzeli, czy innych schorzeń związanych z układem oddechowym.

Liposomalna (lewoskrętna) wersja tejże witaminy chroni ponadto układ krążenia oraz serce. Wzmacnia jego pracę i zapobiega odkładaniu się tkanki tłuszczowej w jego arteriach, wspiera także regulację poziomu cholesterolu, jak i obniża ciśnienie krwi.

Duża dawka omawianej substancji wzmacnia również kości i stabilizuje proces syntezy kolagenu odpowiadającego za regenerację tkanki łącznej. Zawarte w witaminie C fosfolipidy poprawiają kondycję organizmu, tym samym przygotowując go na zwiększony wysiłek fizyczny.

Omawiając atuty tegoż preparatu nie sposób nie wspomnieć o jego wpływie na wątrobę i nerki. Zapobiega on bowiem odkładaniu się tkanki tłuszczowej w ich komórkach i spełnia funkcje regulacyjne w pracy tychże narządów wewnętrznych. Witamina C działa również jako detoks w przypadku zatrucia toksynami oraz metalami ciężkimi. Ponadto poprawia pamięć i koncentrację.

Lewoskrętna (liposomalna) witamina C oddziałuje niemal na wszystkie funkcje organizmu oraz jego układy. Prócz wyżej wymienionych jej działanie odczuje się także w codziennym życiu przez poprawę samopoczucia, a wraz z upływem czasu – przez ujędrnienie skóry i zmniejszenie zmarszczek. Jej nieograniczone możliwości są więc niezastąpione i gwarantują zdrowie skoncentrowane w niewielkiej kapsułce.